جستجو
فیلترها
بسته

 لباسهای تولد گلپوش

تیشرت های تولدی گلپوش ایده ای خلاقانه و زیباست که میتوان با استفاده از دنیای طرح های متنوع گلپوشی تیشرت ها را با علاقه ی فرد هدیه گیرنده و یا تم تولد هماهنگ کرد.

همچنین سایز های متنوعی که برای لباسها در نظر گرفته شده از بادی سرهمی نوزادی تا تیشرت سایز دوایکس لارج امکان تهیه آن برای هر سن و سایز را میدهد

نکات مربوط به این طرح:

با توجه به اینکه این طرح نیازمند عکس کودک شما میباشد لطفا جهت ارسال عکس و تایید کیفیت عکسها جهت چاپ این طرح از طریق شماره ی ۰۹۳۵۴۷۳۴۸۶۵ بر روی تلگرام با گلپوش در تماس باشید.

توجه نمایید این طرح به صورت نمونه طراحی شده است.

شما میتوانید عدد تولد،  اسم و یا متن  و تاریخ مورد نظر خود را در ارسال متن و ارسال فایل جهت چاپ روی تیشرت اضافه نمایید. این کار موجب هیچ هزینه اضافه ای نمی گردد.

 

نکات مربوط به انتخاب سایز

در  این صفحه امکان انتخاب تیشرت و یا بادی سرهمی وجود دارد. همچنین با توجه به اینکه اغلب سایر اعضای خانواده نیز تمایل به پوشیدن لباس ست را دارند امکان انتخاب تیشرت در سایز های بزرگتر نیز فراهم شده است.

 

 لباس های تولد تولید شده توسط گروه طراحی و چاپ گلپوش ایده ی بسیار جذاب و زیبایی برای جشن های تولد و هماهنگی آن تم تولد و علایق عزیزان شما هستند.

جنس و کیفیت: تیشرت ها و بادی های گروه تولیدی گلپوش میباشد که دارای میزان ۷۰ در صد نخ و ۳۰ درصد پلی استر در بافت پارچه میباشد.و از دوخت مناسبی برخوردار است.در چاپ لباس  ها از رنگ های با کیفیت  بسیار زنده و شفاف استفاده شده است که  قابلیت شستشو حتی با آب ژاول بدون افت رنگ را دارا میباشند.رنگ ها کاملا طی حرارت بالا به خورد الیاف پارچه رفته و هیچگونه برجستگی در قسمت چاپ حس نمیشود .

 

سایز: لطفا سایز مد نظر خود را از جدولسایزها مشخص نمایید

نمایش به عنوان
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

تم تولد 10

85,000 تومان

تم تولد1

85,000 تومان

تم تولد11

85,000 تومان

تم تولد12

85,000 تومان

تم تولد13

85,000 تومان

تم تولد14

85,000 تومان
خبرنامه