تیشرت تم یلدا

شب یلدا  یلدا شب خاطره هاست و هنرگلپوش در خاطره سازی های بی همتا برای شماست.

 

تلگرام شاتوت  در صورت داشتن سوال و یا دریافت راهنمایی از طریق شماره ی 09354734865  بر روی  تلگرام  با گلپوش در تماس باشید.

 

 لباسهای یلدایی گلپوش

شب یلدا لباسهای یلدایی گلپوش یک ایده ی جذاب و منحصر به فرد است که که برای مراسم شب یلدا و یا عکس های شما تدارک دیده شده است تا هرچه بیشتر این شب بلند ایرانی را خاطره ساز نمایید.

همچنین سایز های متنوعی که برای لباسها در نظر گرفته شده از بادی سرهمی نوزادی تا تیشرت سایز دو ایکس لارج امکان تهیه آن برای هر سن و سایز را میدهد

شب یلدانکات مربوط به این طرح:

 

توجه نمایید این طرح به صورت نمونه  طراحی شده و امکان تغییر عدد و اسم به درخواست شما وجود دارد.

شما میتوانید عدد ، اسم و یا متن  و تاریخ مورد نظر خود را در قسمت ارسال متن و ارسال فایل جهت چاپ روی تیشرت اضافه نمایید. این کار موجب هیچ هزینه اضافه ای نمی گردد.

 

شب یلدانکات مربوط به انتخاب سایز

با استفاده از جدول میتوانید سایز مورد نظر خود را از نوزادی تا دو ایکس لارج بزرگسال انتخاب نمایید.

 

شب یلدا لباس های یلدایی تولید شده توسط گروه طراحی و چاپ گلپوش ایده ی بسیار جذاب و زیبایی برای جشن های یلدا و هرچه خاطره ساز کردن و  زنده نگاه داشتن این سنت زیباست.

 

شب یلداجنس و کیفیت: تیشرت ها و بادی های گروه تولیدی گلپوش میباشد که دارای میزان 70 در صد نخ و 30 درصد پلی استر در بافت پارچه میباشد.و از دوخت مناسبی برخوردار است.در چاپ لباس  ها از رنگ های با کیفیت  بسیار زنده و شفاف استفاده شده است که  قابلیت شستشو حتی با آب ژاول بدون افت رنگ را دارا میباشند.رنگ ها کاملا طی حرارت بالا به خورد الیاف پارچه رفته و هیچگونه برجستگی در قسمت چاپ حس نمیشود .

 

شب یلدا سایز: لطفا سایز مد نظر خود را از جدول زیر مشخص نمایید

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

یلدا 1

68,000 تومان

یلدا 10

34,000 تومان

یلدا 11

34,000 تومان

یلدا 12

34,000 تومان

یلدا 13

34,000 تومان

یلدا 14

34,000 تومان