جستجو
فیلترها
بسته

 یلدا شب خاطره هاست و هنرگلپوش در خاطره سازی های بی همتا برای شماست.

 

تلگرام شاتوت  در صورت داشتن سوال و یا دریافت راهنمایی از طریق شماره ی ۰۹۳۵۴۷۳۴۸۶۵  بر روی  تلگرام  با گلپوش در تماس باشید.

 

 لباسهای یلدایی گلپوش

لباسهای یلدایی گلپوش یک ایده ی جذاب و منحصر به فرد است که که برای مراسم شب یلدا و یا عکس های شما تدارک دیده شده است تا هرچه بیشتر این شب بلند ایرانی را خاطره ساز نمایید.

همچنین سایز های متنوعی که برای لباسها در نظر گرفته شده از بادی سرهمی نوزادی تا تیشرت سایز دو ایکس لارج امکان تهیه آن برای هر سن و سایز را میدهد

نکات مربوط به این طرح:

 

توجه نمایید این طرح به صورت نمونه  طراحی شده و امکان تغییر عدد و اسم به درخواست شما وجود دارد.

شما میتوانید عدد ، اسم و یا متن  و تاریخ مورد نظر خود را در قسمت ارسال متن و ارسال فایل جهت چاپ روی تیشرت اضافه نمایید. این کار موجب هیچ هزینه اضافه ای نمی گردد.

 

نکات مربوط به انتخاب سایز

با استفاده از جدول میتوانید سایز مورد نظر خود را از نوزادی تا دو ایکس لارج بزرگسال انتخاب نمایید.

 

 لباس های یلدایی تولید شده توسط گروه طراحی و چاپ گلپوش ایده ی بسیار جذاب و زیبایی برای جشن های یلدا و هرچه خاطره ساز کردن و  زنده نگاه داشتن این سنت زیباست.

 

جنس و کیفیت: تیشرت ها و بادی های گروه تولیدی گلپوش میباشد که دارای میزان ۷۰ در صد نخ و ۳۰ درصد پلی استر در بافت پارچه میباشد.و از دوخت مناسبی برخوردار است.در چاپ لباس  ها از رنگ های با کیفیت  بسیار زنده و شفاف استفاده شده است که  قابلیت شستشو حتی با آب ژاول بدون افت رنگ را دارا میباشند.رنگ ها کاملا طی حرارت بالا به خورد الیاف پارچه رفته و هیچگونه برجستگی در قسمت چاپ حس نمیشود .

 

 

نمایش به عنوان
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

یلدا 981

81,000 تومان

یلدا9827

39,000 تومان

یلدا9828

39,000 تومان

یلدا9829

39,000 تومان

یلدا9830

120,000 تومان

یلدا9831

160,000 تومان
خبرنامه